Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegły.
Sprawdź dostępność domeny:
www. tanie domeny - easyISP - zamów
O nas Hosting Serwery dedykowane Serwery VPS Kolokacja Domeny Faq Regulamin Kontakt
» O nas
» Referencje
» Co nowego w easyISP.pl
» Nasze banery

O nas

easyISP.pl to przedsięwzięcie, mające na celu zaoferowanie użytkownikom indywidualnym oraz małym firmom niezawodnych usług hostingowych o najwyższej jakości i dostepności, w cenach, jakie do tej pory oferowały jedynie firmy z sektora tzw. taniego hostingu.

Naszym strategicznym partnerem technicznym i organizacyjnym jest obecna od 1996 roku na polskim rynku usług internetowych spółka Artnet, znana m.in. z wykonania i utrzymywania we współpracy z Polską Akcją Humanitarną serwisu www.pajacyk.pl
Serwery easyISP.pl znajdują się w jednej z większych w Polsce północnej serwerowni w budynku biurowym „Zieleniak” w Gdańsku, wpięte do sieci łączami o znacznej przepustowości, z możliwością natychmiastowego upgrade’u. Serwery są zatem fizycznie zlokalizowane w Polsce.
 
Niebagatelne znaczenie ma rówież wsparcie techniczne administratorów Artnet Sp. z o.o., których wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość obsługi technicznej.

 

 

 

 


 


Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plikęw cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegłowe informacje tutaj.

Panel administracyjny