Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegły.
Sprawdź dostępność domeny:
www. tanie domeny - easyISP - zamów
O nas Hosting Serwery dedykowane Serwery VPS Kolokacja Domeny Faq Regulamin Kontakt
 

  1. Uczestnikami promocji mogą być zarówno osoby fizyczne jak i prawne.
  2. Promocja trwa od dnia 03.01.2008 roku do odwołania.
  3. Z promocji można skorzystać WYŁĄCZNIE przy zakupie nowego konta hostingowego.
  4. Promocja dotyczy rejestracji domen: .pl, funkcjonalnych, np.: .com.pl oraz regionalnych np.: .waw.pl, na pierwszy rok ważności. Po roku można odnowić domenę w cenie zgodnej z cennikiem.
  5. Aby skorzystać z promocji należy zamówić wybraną usługę hostingową na stronie easyISP.pl i w okresie testowym dokonać pełnej płatności za zamówioną usługę, następnie dokonać wyboru domeny do rejestracji, WYPEŁNIĆ FORMULARZ REJESTRACJI DOMENY i poinformować BOK o wyborze nazwy domeny (należy również podać login konta hostingowego) na adres mailowy: bok@easyISP.pl - w terminie do 7 dni od daty zaksięgowania płatności na koncie easyISP.pl. Przy równoczesnym zakupie hostingu i zamówieniu domeny w promocji prosimy o podanie nazwy domeny i loginu konta w tytule przelewu.
  6. W temacie płatności prosimy podać login i nazwę domeny.
  7. Promocję można łączyć z innymi dostępnymi promocjami.

Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plikęw cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegłowe informacje tutaj.

Panel administracyjny