Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegły.
Sprawdź dostępność domeny:
www. tanie domeny - easyISP - zamów
O nas Hosting Serwery dedykowane Serwery VPS Kolokacja Domeny Faq Regulamin Kontakt
 

Pytania ogólne

Co się stanie w przypadku przekroczenia limitu powierzchni serwera?
W przypadku wykorzystania całej pojemności dysku i konieczności jej rozszerzenia można usunąć zbędne dane uzyskując w ten sposób wolne zasoby na dysku. Można również dokonać upgradu konta.

Co się stanie gdy przekroczę limit transferu serwera?
Zamiast strony WWW będzie wyświetlany komunikat o przekroczeniu limitu transferu serwera. W panelu administracyjnym mamy wgląd w aktualny stan transferu. Jeśli wyczerpie się roczny limit transferu należy dokonać opłaty jak za przedłużenie konta na kolejny rok.

Czy mogę zmienić pakiet z niższego na wyższy?
Użytkownik może zgłosić chęć przejścia na wyższą opcję serwera w dowolnym momencie okresu abonamentowego. Wystarczy przesłać do nas maila z odpowiednią informacją. Poinformujemy, ile należy dopłacić, by przejść na wyższy pakiet. Kwota dopłaty dotyczyć będzie tylko miesięcy pozostałych do końca abonamentu.
Zmiana opcji serwera nie powoduje utraty danych czy dotychczasowej konfiguracji (ustawień poczty itp.) zwiększają się tylko "gabaryty" konta.

Czy istnieje sztywny podział ilości MB na pocztę i WWW?
Na naszych serwerach nie ma sztywnego podziału powierzchni dyskowej. Użytkownik dostaje do dyspozycji określoną ilość MB i sam w panelu określa, ile przeznacza na pocztę a ile ma zostać na stronę WWW.

Czy wykonujecie backupy?
Wykonujemy okresowe kopie bezpieczeństwa systemu. Po za tym każdy Użytkownik ma możliwość tworzenia i przywracania danych z backupu we własnym zakresie za pomocą panelu Direct Admin.


Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plikęw cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegłowe informacje tutaj.

Panel administracyjny