Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegły.
Sprawdź dostępność domeny:
www. tanie domeny - easyISP - zamów
O nas Hosting Serwery dedykowane Serwery VPS Kolokacja Domeny Faq Regulamin Kontakt
 

Poczta

Jakie są ustawienia serwerów oraz jakie informacje należy podać przy konfiguracji głównego konta pocztowego ?
Podczas zakładania domeny na serwerze zawsze tworzone jest konto pocztowe login@twojadomena.pl. Konto to jest wliczone do liczby dostępnych kont email. 
Przy konfiguracji głównego konta pocztowego należy podać login i hasło (login i hasło takie same jak te, które podawaliśmy przy zakładaniu domeny).

Serwery SMTP i POP3:
SMTP: mail.twojadomena.pl
POP3: mail.twojadomena.pl

W zakładce "serwery" (w Outlook Express) zaznaczyć opcję "serwer SMTP wymaga uwierzytelniania".

Gdzie można sprawdzać pocztę przez WWW?
Wysyłać i odbierać pocztę przez WWW (webmail) można pod adresem http://twoja_domena.pl/webmail, jako login podajemy cały adres email i hasło. W taki sposób zalogujemy się do danego konta pocztowego.

Czy na serwerze jest program antywirusowy?
Tak, wszystkie maile są skanowane przez program antywirusowy, który jest codziennie aktualizowany.

Czy jest filtr antyspamowy?
Na serwerze jest uruchomiony filtr antyspamowy Spamassassin.

Jak wyłączyć funckję catchall?
Funkcję catchall można wyłączyć w panelu/poczta/domyślny adres email wpisując w pole adresu email ':fail:' spowoduje to, że wszystkie listy przychodzące na nieistniejące adresy email i aliasy będą wracały do nadawcy z oznaczeniem że podany adres email nie istnieje.

Czy jest limit przesłanego pocztą e-mail załącznika?
Tak, limity te ustala sam Użytkownik w Panelu administracyjnym. Przy dodawaniu konta email w Panelu określa się rozmiar w MB danej skrzynki, oznacza to, że maksymalnie tyle mb przyjmie ten adres email.

Outlook Express nie pozwala mi zapisać załączników, dlaczego?
Outlook express często nie pozwala zapisać załącznika, ponieważ traktuje go jako potencjalny plik z wirusem. W celu umożliwienia zapisu załączników należy wejść w Outlook-u w Narzędzia/Opcje/Zabezpieczenia,  wyłączyć opcję "Nie zezwalaj na zapisywanie załączników, które mogą być wirusami".


Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plikęw cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegłowe informacje tutaj.

Panel administracyjny