Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegły.
Sprawdź dostępność domeny:
www. tanie domeny - easyISP - zamów
O nas Hosting Serwery dedykowane Serwery VPS Kolokacja Domeny Faq Regulamin Kontakt


Aby zamówić usługę easybusiness, wypełnij poniższy formularz

Nazwa Firmy (lub imię i nazwisko)*:
NIP (firma) lub PESEL (osoba fizyczna):
Miasto*:
Kod pocztowy*:
Ulica, Nr domu*:
Telefon/Fax:
e-mail*:.
Faktura VAT: Tak
Nie

Dane do korespondencji.
Prosimy wypełnił jeśli te dane sa inne niż powyższe.

Adres - ulica, numer domu
kod pocztowy, miasto:
ID klienta *
Hasło *


Login*:  
Hasło*:
Musi składać się z duźych i małych liter oraz zawierać cyfry.
Powtórz hasło*:
Panel administracyjny cPanel [demo]
DirectAdmin [demo]
Skąd dowiedziałeś się o easyISP.pl?
Co skłoniło Cię do zamówienia usługi?

Na podstawie ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Artnet Sp. z o.o." z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej z wyżej wymienionym przedsiębiorstwem i otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany/a o tym, że: 1) administratorem moich danych osobowych jest firma Artnet Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-855) przy ulicy Wały Piastowskie 1; 2) moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z "Artnet Sp. z o.o." i otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną; 3) moje dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z "Artnet Sp. z o.o."; 4) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oświadczam, że zapoznałem się z następującymi dokumentami i akceptuję ich postanowienia: Regulamin
Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plikęw cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegłowe informacje tutaj.

Panel administracyjny